Olympisch programma Koninklijk paar | De Oranjes

donderdag 6 februari 2014

Olympisch programma Koninklijk paar



Koning Willem-Alexander is als erelid van het IOC uitgenodigd om de Olympische Winterspelen in Sotsji bij te wonen. Samen met Koningin Máxima woont hij de openingsceremonie en enkele wedstrijden bij. Het paar blijft t/m dinsdag 11 februari.

Mogelijk wordt het Koninklijk paar bij de volgende onderdelen gesignaleerd:

Vrijdag 7 februari 
17.00 uur: Openingsceremonie

Zaterdag 8 februari 
12.30 uur: Langebaanschaatsen, 5.000 meter, mannen 
Sven Kramer, Jorrit Bergsma, Jan Blokhuijsen

Zondag 9 februari 
07.30 uur: Snowboard, slopestyle, vrouwen halve finales
Cheryl Maas
10.15 uur: Snowboard, slopestyle, vrouwen finale
Evt. Cheryl Maas
12.30 uur: Langebaanschaatsen, 3.000 meter, vrouwen
Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Annouk van der Weijden

Maandag 10 februari 
10.45 uur: Shorttrack, 1.500 meter,mannen, series
Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt
11.30 uur: Shorttrack, 500 meter, vrouwen, series
Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven
12.09 uur: Shorttrack, 1.500 meter,mannen, halve finales
Evt. Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt 
12.39 uur: Shorttrack, 3.000 meter aflossing, vrouwen, halve finales
Nederland met Sanne van Kerkhof, Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven, Rianne de Vries
13.08 uur: Shorttrack, 1.500 meter,mannen, finale
Evt. Niels Kerstholt, Sjinkie Knegt
14.00 uur: Langebaanschaatsen, 500 meter, mannen, eerste heat
Michel Mulder, Ronald Mulder, Jan Smeekens, Stefan Groothuis 
15.55 uur: Langebaanschaatsen, 500 meter, mannen, tweede heat
Michel Mulder, Ronald Mulder, Jan Smeekens, Stefan Groothuis

Dinsdag 11 februari 
11.00 uur: Snowboard, halfpipe, mannen, kwalificatie
Dimi de Jong, Dolf van der Wal
13.45 uur: Langebaanschaatsen, 500 meter, vrouwen, eerste heat
Margot Boer, Laurine van Riessen, Marrit Leenstra, Lotte van Beek 
15.34 uur: Langebaanschaatsen, 500 meter, vrouwen, tweede heat
Margot Boer, Laurine van Riessen, Marrit Leenstra, Lotte van Beek
16.00 uur: Snowboard, halfpipe, mannen, halve finales
Evt. Dimi de Jong, Dolf van der Wal
18.30 uur: Snowboard, halfpipe, mannen, finale
Evt. Dimi de Jong, Dolf van der Wal

Alle wedstrijden worden live uitgezonden door de NOS op Nederland 1.

(Met dank aan NOC*NSF)

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen